Fizjo-terapia z sercem
Terapia z sercem

W swojej pracy zajmuję się fizjoterapią i treningiem. Z moimi pacjentami pracuję indywidualnie oraz grupowo.

Fizjoterapia
Fizjoterapia​

Usługi świadczone w celu rozwijania, utrzymywania i przywracania maksymalnej sprawności pacjentom oraz poprawy ich funkcjonowania przez całe życie.

Fizjoterapia uroginekologiczna
Fizjoterapia uroginekologiczna​

Holistyczna praca nad ciałem, reedukacja postawy ciała, praca nad oddechem, zmiana nawyków i budowanie świadomości własnego ciała.

Zajęcia grupowe
Zajęcia grupowe

Prowadzę zajęcia o charakterze prozdrowotnym, w których stawiam duży nacisk na świadomość własnego ciała.

previous arrow
next arrow

Fizjoterapia uroginekologiczna​​

To holistyczna praca nad ciałem, reedukacja postawy ciała, praca nad oddechem, zmiana nawyków i budowanie świadomości własnego ciała. Wskazania do terapii: nietrzymanie moczu, zaburzenia w obszarze miednicy mniejszej, uszkodzenie mięśni dna miednicy, przebyte operacje urologiczne, rozejście mięśni prostych brzucha , mobilizacja blizny po cięciu cesarskim, przygotowanie do porodu, konsultacje poporodowe.

 

Fizjoterapia u kobiet w ciąży – kobiety w ciąży mogą odczuwać różne dolegliwości: bóle kręgosłupa na różnych poziomach, bóle stawów krzyżowo-biodrowych, rwy kulszowe bóle spojenia łonowego, obrzęki, zespoły cieśni nadgarstka, bóle stawów biodrowych i kolanowych i jeszcze wiele innych problemów, które mogą niepokoić w tym ważnym dla przyszłej mamy okresie. Nie trzeba czekać do porodu, aż dolegliwości znikną. Fizjoterapia daje bardzo dobre efekty i odpowiednio dobrana nie zaszkodzi dziecku, a niewątpliwie poprawi funkcjonowanie mamy.

Fizjoterapia po porodzie – bardzo istotne jest, żeby jak najwcześniej po porodzie wprowadzić odpowiednią fizjoterapię. W okresie połogu najszybciej postępują procesy naprawcze organizmu, więc oprócz wizyty ginekologicznej, warto skorzystać z porady fizjoterapeuty. Konsultacja poporodowa obejmuje kontrolę postawy ciała, oddechu, sprawdzenie rozejścia mięśni prostych brzucha, ocenę pracy mięśni dna miednicy i mięśnia poprzecznego, ocenę blizny i jej mobilizację.

Fizjoterapia w zespołach bólowych różnego pochodzenia​

Ból wskazuje nam, że coś złego może dziać się w naszym organizmie. Warto sprawdzić, co się dzieje i dlaczego. Bóle kręgosłupa, napięciowe bóle głowy, bóle stawów obwodowych, bóle zlokalizowane w miednicy mniejszej – to problemy, z którymi można skutecznie popracować.

Fizjoterapia ortopedyczna

Przygotowanie pacjenta do zabiegu ortopedycznego – fizjoterapia w takim przypadku jest bardzo ważna. Przygotowanie mięśniowe, nauka podstawowych zasad asekuracyjnego siadania, wstawania, chodzenia, postępowanie z gojącą raną- wszystko to ma bardzo duże znaczenie i przyspiesza proces powrotu do zdrowia po operacji.

Fizjoterapia po urazach i zabiegach operacyjnych – ważny jest jak najszybszy czas wdrożenia postępowania fizjoterapeutycznego, aby pacjent bezpiecznie i szybko powrócił do pełnej sprawności fizycznej. Odbudowa siły mięśniowej, terapia blizny, prawidłowy powrót do pełnego funkcjonowania.

Fizjoterapia neurologiczna

Fizjoterapia neurologiczna – praca z pacjentem z problemami neurologicznymi, to wdrażanie terapii dostosowanej do potrzeb pacjenta w zależności od przebiegu i postępów choroby.

Trening medyczny

Trening medyczny – skierowany do osób, które w bezpieczny sposób chcą rozpocząć aktywność fizyczną lub do niej powrócić, a także do tych, którzy już ćwiczą, ale chcą lepiej zrozumieć swoje ciało. Dostosowany do indywidualnych problemów i schorzeń pacjenta.

Kinesiology taping

Kinesiology taping – to metoda fizjoterapeutyczna, w której używa się specjalnych taśm. Odpowiednio dobrana aplikacja może nie tylko wspomóc efekt wcześniej zastosowanej terapii, ale także przedłużyć jej działanie.