Fizjo-terapia z sercem
Terapia z sercem

W swojej pracy zajmuję się fizjoterapią i treningiem. Z moimi pacjentami pracuję indywidualnie oraz grupowo.

Fizjoterapia
Fizjoterapia​

Usługi świadczone w celu rozwijania, utrzymywania i przywracania maksymalnej sprawności pacjentom oraz poprawy ich funkcjonowania przez całe życie.

Fizjoterapia uroginekologiczna
Fizjoterapia uroginekologiczna​

Holistyczna praca nad ciałem, reedukacja postawy ciała, praca nad oddechem, zmiana nawyków i budowanie świadomości własnego ciała.

Zajęcia grupowe
Zajęcia grupowe

Prowadzę zajęcia o charakterze prozdrowotnym, w których stawiam duży nacisk na świadomość własnego ciała.

previous arrow
next arrow

Reha Pilates

Zajęcia dla Pań, które od ćwiczeń oczekują nie tylko aktywności fizycznej , ale także zrozumienia własnego ciała i jego kontroli, dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, ale także dla tych, którzy chcą ich uniknąć w przyszłości. Odpowiednie ćwiczenia połączone z prawidłowym, trójwymiarowy oddechem zapewnią utrzymanie prawidłowej podstawy ciała, mobilność stawów, odciążenie kręgosłupa, ładną sylwetkę oraz zagwarantują wspaniały relaks.

Talia Osy

Zajęcia wykorzystujące podstawowe kroki aerobiku oraz ćwiczenia wzmacniające połączone w proste układy choreograficzne w taki sposób , aby maksymalnie spalić tkankę tłuszczową. Modelują całą sylwetkę przy minimalnym obciążeniu stawów i mięśni . Podczas zajęć rozgrzejesz całe ciało , usprawnisz układ oddechowy i krążeniowy oraz poprawisz koordynacje ruchową dobrze się bawiąc.

zajecia grupowe talia osy
,fb (8)

Aktywna ciąża​

Zajęcia dla przyszłych mam, u których nie ma przeciwwskazań do ćwiczeń w ciąży. Odpowiednio dobrana aktywność fizyczna zapewni nie tylko fajną zabawę, ale też utrzymanie kondycji,zachowanie prawidłowego przyrostu wagi, wzmocnienie mięśni osłabionych i rozciągnięcie przykurczonych. Ćwiczenia dobrane są w taki sposób, aby przygotować do porodu i połogu.

Aktywna mama i bobas

Terapeutyczny program treningowy skierowany do Pań po porodzie. Obejmuje reedukację postawy ciała i oddechu, trening dna miednicy, ćwiczenia korygujące rozejście mięśnia prostego brzucha. Wpływa na regenerację i usprawnienie układu mięśniowo- powięziowego i oddechowo-krążeniowego.

,fb (2)
stretch and roll

Stretch&roll

Zajęcia z terapii mięśniowo- powięziowej, regeneracji ciała. W trakcie zajęć wykorzystywane są metody stretchingu, stretchingu powięziowego i rollowania, czyli sposoby autoterapii z wykorzystaniem wałków i piłek do automasażu.